REFERENCE

Po každé individuální lekci zasílám klientům dobrovolný dotazník spokojenosti. Obdržela jsem zatím 82x známku 1 a 3x známku 2 (hodnocení jako ve škole 1-5). Někteří připsali i své dojmy. :-) Všem moc děkuji!!!

 

Nic bych nezlepšila, jste výborná koučka, která vše dokonale a srozumitelně vysvětlí, ukáže a hlavně poradí :-) byli jsme s vaší prací naprosto spokojeni, máme nyní doma nového pejska. Díky moc!!!

 

Nenapadá mě ke zlepšení nic. Vše bylo srozumitelné, jasně vysvětlené, délka lekce mi vyhovovala. Líbilo se mi rozdělení na teorii a následné vyzkoušení v praxi. Oceňuji, že konzultace probíhají v domácím prostředí.

 

Nic bych nezlepšila. Moc mi to pomohlo, včera jsem měla návštěvu ze zaměstnání a i ony se velmi divily, jak ty psy poslechnou, když lousknu prsty a řeknu místo. Ani venku neštěkají, jak byli zvyklí. Velmi, velmi děkuji, ty peníze za to stojí.

 

vycvik je uplne uzasny tak jak jsem si predstavovala ja i majky jsme spokojeni a vycvikem

 

Prej jsme teď strašně otravní a moc si na něj dovolujem a jemu nedovolíme nic :D (Není to pravda.) Prej si bude muset objednat Člověčího kouče, aby nás zase přivedl zpět k rozumu :) Jste skvělá, všechno to funguje, až jsem vás podezírala, že jste v nestřežené chvíli vytáhla z batohu jinýho psa a podstrčila nám ho za Alfa :) Přiběhl mi dokonce od kolisty se psem, to jsem fakt čuměla. Na vodítku to ještě není úplně košer, ale nesrovnatelný pokrok. A roztomilej bonus navíc - když mejeme nožičky, Alf v sedu sám od sebe zvedá tlapku :D Možná to nesouvisí, ale je to zlatý :) Takže díky a doporučujeme.

 

Protože bych strašně rád, abychom si se Šibákem rozuměli více a lépe, pozvali jsme si včera na návštěvu Kristýna Sedláková - psí koučka. A tak jak jsem tušil, prostě chyba je ve mně a spoustu věcí dělám blbě. Ale, nejenom že Kristýna je velmi půvabná mladá dáma, ale můj pocit byl, že se psi dělá opravdu ráda, že jí respektují a ví o nich hodně. A můj neposedný šibák po 2 minutách šlapal na vodítku u nohy jako starý mazák. Mně se hrozně líbilo, že neříkala jenom dělej tohle a takhle, ale vždy mi vysvětlila, proč to dělat, jak to dělat a jak ne a jak to vlastně chápe psík. Určitě po nějaké době jejích služeb využijeme a všem v Praze, kdo se chtějí něco přiučit (ne pes, ale majitel) velmi doporučuji.

 

Protože,když se mi něco nezdá,tak to chci poznat na vlastní kůži- tak jsem se setkala dnes s Kristýnkou Sedlákovou- psím koučem aby mi pomohla s mými pejsky- tak určitě v praxi je vše jinak než se vidí na krátkém videu- Kristýnka mě naučila spoustu nových věcí, jak zvládnout pejsky,je vidět,že psům rozumí a nebojí se jich,i když jí párkrát málem moje Šuba sežrala -prostě jsem nadšená,vřele každýmu můžu Týnku doporučit,je to milý a vzácný člověk-jsem ráda,že jsme se poznaly. Určitě to byl pro nás přínos a velký krok zase kupředu,budem trénovat,co jsme se naučili- a Týnce tímto moooooc děkuju za trpělivost :-)

 

Nadchla jste mě :) Jsem moc ráda, za celé dopoledne. Setkání mi dalo zase další informace k doladění naší domácí pohody, ukázala jste mi jak na to v praxi a jak snadné to vlastně je.
Co mne velmi příjemně překvapilo a upřímně, ani sem to nečekala, byla Vaše energie! Jste milá, příjemná a fakt! asertivní :) A JO, mám chuť se s Vámi znovu vidět, protože nám máte tolik ještě co předat :) Budu se těšit na příště! Díky moc za pomoc :)

 

Já myslím, že každý se zlepšuje ohledně svých zkušeností a ty se mění - takže zlepšení určitě přijde - ale ne ze strany mé - jako co já bych zlepšila pro mě jste byla super :) proto jsem si Vás našla také v této době - kdy máte zkušenosti jaké máte a postupy jaké máte :)

 

Kristýno, nemám žádnou poznámku ke zlepšení, byla jsem naprosto spokojená - líbil se mi jak "teoretický" výklad na začátku, tak pak praktická ukázka - bylo to pěkně provázané. A navíc jsou už vidět pokroky - žádné skákání při příchodu domů, funguje i "pomyslná" bublina, kterou jsem hned zkoušela i s dětmi + se podařilo, že když jsem šla do patra, kam Bella nesmí, tak za mnou nešla a čekala dole (opět jsem použila "bublinu"). Stejně tak teď čeká před spíží, kde má granule, aniž by šla za mnou a cpala mi čumák do pytle. Dramatická pauza se vyplácí :-) Jen si přijdu moc přísná :-)))

 

Já byl naprosto spokojen a po několika dalších procházkách jsem víc a víc. Děkuji.

 

Z Vas ta pratelska a komunikativni energie primo srsela ven...

 

Vše bylo na jedničku.

 

Myslím, že to bylo moc super, utvrdilo mě to v tom co mi říkalo podvědomí, a to že je potřeba navázat se psem osobní vztah a sledovat co potřebuje, protože já jí znám nejlíp. A že doporučení trenéra výcviku psího sportu jsou až to druhé. Dokud nebudeme sehraný tým, nic nedokážeme. Hodně jsem o tom přemýšlela a vlastně jsem jí v tom nechala samotnou, nemohla se o mě opřít. Takže moc děkuji za podporu a doufám, že se brzo budeme moci pochlubit nějakým pokrokem ve společném soužití, určitě dám vědět.

 

Dle mého názoru bylo vše 100%ní, profesionální a bylo vidět snahu a zájem vcítit se do problémů páníčka a s ochotou poradit.

 

Zatím nic, 3 hodiny pro mě bylo dostačujících, bylo to velmi velmi poučné, ale delší lekce by mi už hlava asi nebrala :-) komunikace funguje, takže pro mě to bylo takto vyhovující, byla jsem moc moc moc spokojená :-) DĚKUJI!!!

 

Nic není třeba vylepšovat, všechno bylo podle představ :) jen bych si to ještě zopakovala !

 

Byla jsem spokojená, bez výhrad.

 

Jsem spokojená - srozumitelné, názorné, pozitivní ;-)) Díky.

 

Bylo to uplně super!

 

Všechno supr, spokojenost maximální. Srozumitelný výklad, jen to bylo zkrátka vyčerpávající množství informací najednou, tak se bojím, že jsem všechno nezvládla pobrat. Doporučuji, kdyby měl někdo psí problém, ať se obrátí na čupr Psí koučku :)

 

Byly jsme zcela v pozitivním smyslu ohromeni. Doporučuji všem, i těm co si myslí, že vše již o psech ví. Tak trochu jsme k nim patřily i my, ale brzo jsme vyšly z omylu.

 

Dobrý večer, moc bych Vám chtěla poděkovat za úžasné odpoledne, netušili jsme jak jednoduché to může být. Eda je úplně mimo, ale myslím, že to půjde, teď už záleží jen nás. Překonat ten strach, že se někde něco stane a jít i přesto ven. Bylo to super. Jste moc příjemná a fajn. Už teď se těšíme na úterý, bylo to bezvadné. Moc a moc díky.

 

Dobrý den,
ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za úžasný den :-)
Náš psí kamarád je již úplně někdo jiný, o víkendu jsme byli v Chuchelském háji a on si ani jednoho psa nevšiml, co se týká krmení zvykl si na nový režim, chvíli mu trvalo uvědomit si, že opravdu jiné granule během dne nedostane něž je v daný čas, cca po týdnu byla miska za 2 minuty prázdná :-D Sousedi v domě se nás ptají, zda máme stále psa, jelikož není vůbec slyšet :-)
Opravdu bych Vám chtěla moc a moc poděkovat :-)

 

ještě jednou moc děkuji za dnešní konzultace ohledně Bruna...fakt mi to hodně pomohlo a budeme se řídit dle pokynů...díky...;-)

 

Moc děkujeme za včerejší individuální lekci. Dostali jsme mnoho cenných rad a hlavně novou motivaci k výcviku, máme toho ještě hodně co zlepšovat :-) Určitě tě budeme doporučovat dál, ty tři hodiny nám daly opravdu hodně! Těšíme se zase na viděnou :-)

 

Nic bych nezlepšila, jste výborná koučka, která vše dokonale a srozumitelně vysvětlí, ukáže a hlavně poradí :-) byli jsme s vaší prací naprosto spokojeni, máme nyní doma nového pejska. Díky moc!!!

 

Doporučila bych vás a doporučuji, kdyby měl někdo psí problém, ať se obrátí na čupr Psí koučku :)

 

773 400 378

kontakt

© Kristýna Sedláková, 2023

web ⤍ JαN